HÜZÜN DEMETİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları

Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Empty Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları

Mesaj  Admin Çarş. Kas. 25, 2009 8:25 pm

Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları 03092009180650_-1_643388200 Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Trans Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden güzellik sırları Dün akşam solukları kesen bir bölümle ekranlara sıkı dönüş yapan 'Aşk-ı Memnu' dizisinin Nihal'inin güzellik sırları... Dizide genç kızlığa keskin geçiş yapan Nihal ile gerçek hayatta sarı renk farlarAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs mavi ojeler deneyen Hazal KayaAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs aslında birbirlerinden farklı tarzlara sahip.
Aşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Trans
19 yaşındaki Hazal Kaya oyunculuk kariyerinin yanı sıraAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Makyaja olan merakını anlatırkenAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs dört yaşında aynaya bile bakmadan ruj sürdüğünü gülerek hatırlıyor. Kaya’nın renkler dışında başka bir tutkusu ise parfümler!

Dizide sizi upuzun ve dümdüz saçlarınızla gördük bir süre. Yeni dönemde Nihal'in görünümünde bazı değişiklikler olacak mı?

Evet. Artık Nihal büyüyorAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs daha kadınsı giyinmeyeAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs makyaj yapmaya başlıyor. Eskiden sette saçımın ve makyajımın yapılması yarım saat sürerdi. Sadece fondöten ve biraz allık sürülürdü. Şimdi far sürülüyorAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs bol maskara uygulanıyor ve hazırlanmam daha çok vakit alıyor.

Nihal'le aranızda ne gibi benzerlikler var?

Aslında ikimiz de aynı yaştayız ve üniversiteye hazırlık sürecini de aynı dönemde yaşadık. Bunun dışında pek benzediğimizi söyleyemem. Ben Nihal kadar hanım hanımcık değilim. Tarzımız çok farklı. Farklı renkleri denemektenAşk-ı Memnu'nun Nihali'nden Güzellik Sırları Virgs kendimde değişiklik yapmaktan hoşlanıyorum.

Daha çok gençsiniz; cildiniz ise pürüzsüz görünüyor. Onu bu şekilde korumak için neler yapıyorsunuz?

Temizliğine çok önem veriyorum. T bölgesi yağlı ama sivilce problemi yaşamadım. The Body Shop'un ürünleriyle cilt bakımı yapıyorum. Haftada bir peeling de yaparım. Gül suyunu tonik yerine kullanıyorum. Bu annemden öğrendiğim bir güzellik tüyosu. Cildi gerçekten yumuşatıyor ve canlandırıyor.
Admin
Admin
Admin

http://huzundemeti.yetkinforum.com